Previous ArticleHome workout exercises! #shorts
Next Article Get Abs six pack exercises at home for men
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
34 Comments
Inflation entering the chat
Me in 2023😢 with inflation
Gourd beef for a cut?
And now that same amount of food cost $40.. Lol
Soooo I'm sure it's in the comments but is this 20 per day cuz you don't have enough eggs for day 2 already? Only bought 12 right? Oic in comments they talkin smack about the price of eggs. I don't care what it costs, it just doesn't compute. These meals for 5 days be about 50 seams. Eggs aint a thing lately I got a a 30 flat the other day for under 6 bucks. I know a guy.
Yea.. and now eggs cost 54$
What if I’m allergic to peanut can I use butter I’m not fat I’m kinda of skinny and a little buff
The eggs alone cost dam near 20$ my guy, what are you talking about? Lol
It would be around 30 – 35 per week in my opinion. I just bought a box of 60 eggs at Walmart for less than 9 bucks at Walmart which is close to the amount you would be consuming here. 40 bucks a week would have been a better title for this video and really that's still pretty good with today's inflated prices.
Why tf is your walmart green
How to increase viewer numbers
step 1 : take off shirt during the video and don't ever put it back on
Finished enjoy your new views
No vegetables needed
Yeah $20 anit gonna get that anymore 😭😭😭
A whole cup of oatmeal is a bit much
Your camera is amazing!😂
🔥🔥🔥
As someone who likes to eat the same dinner as my family every night, it cost me $35 for all the stuff i needed for breakfast and lunch including veggies! Thanks a lor for this meal
Mannn 8 items today is nearly $30 😭
so eat half the eggs in on day? cool. fucking dickhead, not 20 bucks a week then
What you need to shop
Protein: 4:06 eggs and chicken thighs: 4:32
Fat: peanut butter: 5:30 and olive oil 5:45
Carb source: 6:12 oatmeals white rice 6:29 and white potatoes 7:02
U are the goat bro
16 eggs a day? I gotta buy like 2 60 packs😭😭
Can you do an updated one. Things got expensive 😂
that's a dozen eggs a day, right? or did I count wrong
if you use what you used in one day every day it won't last you a week for sure, also you had some broccoli in the plan
You know damn well that all ain’t no $20💀🤣🤣 you caping
The eggs was an 18 count you did 6 total eggs so that won't last a week? I did not watch the whole video yet so maybe you do a other breakfast for other days. I'll just keep watching lol.
As much as I eat I would be starving within 3 days all that food would be gone
Thats like 100$ here in new zealand
Watching this video after I just spent $100 on groceries.
I was wondering if I’m trying to loose fat what does the fat in this diet do?
Wow 2104 calories are my maintain calories XD I would change it a bit, thx
Can't believe eggs used to cost $1.45 only
This was 3 Years ago these Items in 2023 will be around $40-$50 Dollars now✅